TMI vakillari “InnoWeek.uz–2022” innovatsion gʻoyalar haftaligida ishtirok etishmoqda
2022-yil 17-21-oktabr kunlari Innovatsion rivojlanish vazirligida “Barqaror rivojlanish uchun yashil innovatsiyalar” shiori ostida “InnoWeek.uz–2022” innovatsion gʻoyalar haftaligi oʻz ishini boshladi.
Mazkur haftalikda eng soʻnggi ilmiy-innovatsion ishlanma va startap loyihalari bilan Respublikamiz olimlari, ilmiy izlanuvchilari va xorijiy davlatlar vakillari ishtirok etishmoqda.
“InnoWeek.uz–2022” innovatsion gʻoyalar haftaligida Toshkent moliya instituti vakillari ham oʻzlarining ilmiy-innovatsion ishlanma va startap loyihalari bilan faol qatnashmoqdalar.
Maʻlumot oʻrnida aytish kerakki, “InnoWeek.uz–2022” xalqaro innovatsion gʻoyalar haftaligida 40 dan ortiq davlat va xalqaro tashkilotlar, 100 dan ortiq kompaniyalar, 40 ga yaqin xorijiy tashkilotlar vakillari ham ishtirok etishmoqda.

Представители ТФИ принимают участие в «InnoWeek.uz-2022».
17-21 октября 2022 года в здании и на территории Министерства инновационного развития стартовала неделя инновационных идей под девизом «Зеленые инновации для устойчивого развития» - «Inno Week.Uz-2022»
Неделя инновационных идей «Inno Week.Uz-2022» проводится на высоком уровне с новейшими научно-инновационными разработками и стартап-проектами с участием ученых, исследователей и представителей зарубежных стран.
Ташкентский финансовый институт принимает активное участие в неделе инновационных идей  Inno Week.Uz-2022  с научными и инновационными разработками и start-up проектами.