Ilmiy unvon va daraja muborak aziz Ustozlar!
Bugun, 2020-yilning 26-avgust kuni 2020-2021 yangi o’quv yili arafasida Institut kengashining 1-sonli yeg’ilishi bo’lib o’tdi. Mazkur tadbir davomida bir qator Ustozlarimiz O’zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi huzuridagi Oliy attestatsiya komissiyasi tomonidan taqdim etilgan atestat va diplomlarni qo’lga kiritib, ilmiy unvon va ilmiy darajaga  ega bo’lganliklari munosabati bilan taqdirlandilar.
Institut jamoasi Ustozlarni bu kabi yutuqlar bilan muborak etib, kelajakdagi ishlariga muvaffaqiyat va zafarlar tilab qoladi!

Congratulations on the academic title and degree, dear teachers!
Today, on August 26, 2020, on the eve of the new academic year 2020-2021, the 1st meeting of the Board of the Institute was held. During the meeting a number of our teachers were awarded with the certificates and diplomas presented by the Higher Attestation Commission under the Cabinet of Ministers of the Republic of Uzbekistan, and were awarded academic titles and degrees.
The team of the Institute congratulates the Teachers on such achievements and wishes them success and victories in their future activities!