“Банк иши” факультетида Ватан ҳимоячилари куни!
13 январь куни талабалар ўртасида “Супер Банкир” танлови бўлиб ўтди. Унда факултетнинг 15 нафар талаба йигитлари йигитлик вазифалар бўйича билимдонлик, топқирлик, чаққонлик борасида куч синашди. Муросасиз кечган 14 та турда факультетнинг 3 нафар талабалари БИ-31 гуруҳ талабаси Анваров Хумоюн, БИ-73и гуруҳ талабалари Юлдашев Исломбек ва Худойбердиев Жавҳарбек финал босқичига чиқишди ва Юлдашев Исломбек барча турларда ғолиб бўлди ва “Супер Банкир” номинациясини қўлга киритди.
14 январь куни талаба қизлар йигитларга байрамона кайфият улашиш мақсадида харбий кийимда уларни тантанали кутиб олишди ва хар бир талабани факультет хотин қизлар қўмитаси номидан муборакбод этдилар.

На факультете “Банковское дело” День защитника Родины
13 января среди студентов прошел конкурс «СУПЕР БАНКИР». В нем 15 студентов факультета соревновались в знаниях о вооруженных сил, смекалке и ловкости. В бескомпромиссных 14 турах в финала вышли 3 студента факультета студент группы БИ-31 - Анваров Хумоюн, БИ-73и - Юлдашев Исломбек и Худойбердиев Жавхарбек, а Юлдашев Исломбек выиграл все туры и получил номинацию «Супербанкир».
14 января студентки в военной форме приветствовали мальчиков и поздравляли каждого студента факультета от имени женского комитета факультета.