Malayziyaning Terenganu universiteti vakillari bilan uchrashuv
Joriy yilning 8-sentabr kuni Toshkent moliya institutida Malayziyaning Terenganu universiteti (Universiti Malaysia Terengganu) professor-o‘qituvchilaridan tashkil topgan delegatsiya vakillari bilan uchrashuv bo‘lib o‘tdi.
Mazkur uchrashuvda institut xalqaro hamkorlik bo‘limi, Axborot tizimlari va raqamli texnologiyalar kafedrasi, Iqtisodiyot hamda Soliq va soliqqa tortish fakultetlari ma’sullari bilan Malayziyaning Terenganu universiteti professor Noor Zatul Iffah Binti Hussin, professor Ahmad Nazri Bin Dagang hamda professor Zainidin Eshkuvatovlar ishtirok etishdi.
Uchrashuv davomida delegatsiya aʼzolari institut vakillari bilan kelgusida Terenganu universiteti bilan istiqboldagi taʼlim va ilmiy jarayondagi amaliy faoliyatlarini tashkil etish kabi muhim masalalar muhokama etildi.

Meeting with representatives from Universiti Malaysia Terengganu!
On September 8, this year, a meeting took place at the Tashkent Institute of Finance with representatives of the delegation consisting of associate professors from the Universiti Malaysia Terengganu.
Professors from Universiti Malaysia Terengganu, including Dr. Noor Zatul Iffah Binti Hussin, Dr. Ahmad Nazri Bin Dagang, and Dr. Zainidin Eshkuvatov, visited this meeting with the heads of the Department of International Cooperation, the Department of Information Systems and Digital Technologies, and the Faculty of Economics and Taxation.
"During the meeting, members of the delegation and institute officials discussed important concerns, such as collaboration in scientific and academic activities with the University of Terengganu.