Тошкент молия институти 2022 йилга қуйидаги ихтисосликлар бўйича олий ўқув юртидан кейинги таълим институтига қабул эълон қилади:
Тошкент молия институти
2022 йилга қуйидаги ихтисосликлар бўйича олий ўқув юртидан кейинги таълим институтига қабул эълон қилади:
08.00.06 - “Эконометрика ва статистика”
08.00.07 - “Молия, пул муомаласи ва кредит”
08.00.08 - “Бухгалтерия ҳисоби, иқтисодий таҳлил ва аудит”
08.00.13 - “Менежмент”
08.00.14 - “Иқтисодиётда ахборот тизимлари ва технологиялари”
Ҳужжатлар 2021 йил 15 сентябрдан 15 октябргача қабул қилинади.
Талабгорлар тақдим этадиган ҳужжатлар:
- ариза;
- қисқача биографик маьлумотнома;
- меҳнат дафтарчасининг нусхаси (ишлаёиган талабгорлар учун);
- олий маълумот ёки фан номзоди тўғрисидаги диплом нусхаси;
- нашр этилган илмий ишлар рўйхати ((PhD) камида 1 та мақола ва 2 та тезис  нусхалари) ((DSc) 3 та мақола ва 2 та тезис  нусхалари );
- илмий раҳбар (консультант)нинг ёзма розилиги;
-тадқиқот мавзуси бўйича илмий маъруза ва фан доктори (DSc) илмий даражасини олиш учун тайёрланган докторлик диссертацияси режасининг мафассал лойиҳаси;
- паспорт нусхаси;
- 6 та фотосурат (3х4см. ҳажмда).
Эслатма: Талабгорлар Ўзбекистон Республикаси Инновацион ривожланиш вазирлиги веб сайтида (http://phd.mininnovation.uz) рўйхатдан ўтгандан сўнг, барча ҳужжатларни электрон (PDF) вариантда тақдим этадилар (қоғоз вариантини барча босқичлардан муваффақиятли ўтиб, докторантурага ёки таянч докторантурага қабул қилинганлар топширади).
Манзил: Тошкент шаҳри, Амир Темур шоҳ кўчаси, 60А-уй, Тошкент молия институти, Илмий-тадқиқотлар, инновациялар ва илмий-педагогик кадрлар тайёрлаш бўлими.

Tashkent Institute of Finance announces admission to the Institute of Postgraduate Education in 2022 in the following specialties
Tashkent Institute of Finance announces admission to the Institute of Postgraduate Education in 2022 in the following specialties: 08.00.06 - "Econometrics and Statistics" 08.00.07 - "Finance, Money and Credit" 08.00.08 - "Accounting  , economic analysis and audit ”08.00.13 -“ Management ”08.00.14 -“ Information systems and technologies in the economy ”Documents are accepted from September 15, 2021 to October 15, 2021. Documents submitted by applicants:
- application;
- A brief biographical reference;
- A copy of the employment history (for working candidates);
- A copy of the diploma of higher education or candidate of science;
- List of published scientific works ((PhD) at least 1 article and 2 copies of theses) ((DSc) 3 articles and 2 copies of theses);
- written consent of the supervisor (consultant);
- A scientific report on the research topic and a detailed draft doctoral dissertation plan for the degree of Doctor of Science (DSc);
- copy of passport;
- 6 photos (3x4 cm. In size).
Note: After registration on the website of the Ministry of Innovation Development of the Republic of Uzbekistan (http://phd.mininnovation.uz), applicants submit all documents in electronic (PDF) format (paper version is successful at all stages) and those admitted to the doctoral or basic doctoral program).
Address: Tashkent, Amir Temur ave., 60A, Tashkent Institute of Finance, Department of Research, Innovation and Training of Scientific and Pedagogical Personnel.