13-yanvar kuni talabalar o’rtasida “Super Bankir” tanlovi bo’lib o’tdi. Unda fakultetning 15 nafar talaba yigitlari yigitlik vazifalar bo’yicha bilimdonlik, topqirlik, chaqqonlik borasida kuch sinashdi. Murosasiz kechgan 14 ta turda fakultetning 3 nafar talabalari BI-31 guruh talabasi Anvarov Xumoyun, BI-73i guruh talabalari Yuldashev Islombek va Xudoyberdiyev Javharbek final bosqichiga chiqishdi va Yuldashev Islombek barcha turlarda g’olib bo’ldi va “Super Bankir” nominatsiyasini qo’lga kiritdi.
14-yanvar kuni talaba qizlar yigitlarga bayramona kayfiyat ulashish maqsadida xarbiy kiyimda ularni tantanali kutib olishdi va xar bir talabani fakultet xotin qizlar qo’mitasi nomidan muborakbod etdilar.

На факультете “Банковское дело” День защитника Родины
13 января среди студентов прошел конкурс «СУПЕР БАНКИР». В нем 15 студентов факультета соревновались в знаниях о вооруженных сил, смекалке и ловкости. В бескомпромиссных 14 турах в финала вышли 3 студента факультета студент группы БИ-31 - Анваров Хумоюн, БИ-73и - Юлдашев Исломбек и Худойбердиев Жавхарбек, а Юлдашев Исломбек выиграл все туры и получил номинацию «Супербанкир».
14 января студентки в военной форме приветствовали мальчиков и поздравляли каждого студента факультета от имени женского комитета факультета.