“Soliq imtiyozlarini amalda qo‘llash tartibi va mavjud muammolar” mavzusida master-klass tashkil qilindi
2023-yil 26-dekabr kuni “Soliqlar va soliqqa tortish” kafedrasi professor-o‘qituvchilari uchun “Fan, ta‘lim va ishlab chiqarish integratsiyasi” uzluksizligini ta‘minlash maqsadida Soliq qo‘mitasi Yirik soliq to‘lovchilar bo‘yicha hududlararo davlat soliq inspeksiyasi Soliq solish bo‘yicha maslahat bo‘limi soliq bosh inspektori Normurzayev Umid Xolmurzayevich tomonidan “Soliq imtiyozlarini amalda qo‘llash tartibi va mavjud muammolar” mavzusida master-klass tashkil qilindi.
Kafedra professor-o‘qituvchilari uchun tashkil etilgan master klass jonli muloqot tarzida o‘tkazildi hamda qiziqtirgan savollarga javoblar olindi.

Master-class on the topic “The procedure for the practical application of tax benefits and existing problems”
On December 26, 2023, a master class was organized for the faculty of the Department “Taxes and Taxation” on the topic “The procedure for the practical application of tax benefits and existing problems” by Umid Normurzaev, chief tax inspector of the Tax Consulting Department Interregional State Tax Inspectorate for Large Taxpayers of the Tax Committee in order to ensure the continuity of the “Integration of Science, Education and Production”.
The master class, organized for the faculty of the department, was held in the form of live communication and answers to questions of interest were received.