“Mirzo Ulug‘bek vorislari” 2023-yil Respublika tanlovining g‘olibi Sevinch Ikromjonova bilan seminar-trening tashkil etildi
2024-yil 26-yanvar kuni Toshkent moliya instituti Iqtidorli talabalarning ilmiy-tadqiqot faoliyatini tashkil etish bo‘limi tomonidan “Mirzo Ulug‘bek vorislari” 2023-yil Respublika tanlovining g‘olibi Sevinch Ikromjonova  bilan seminar-trening tashkil etildi.
S.Ikromjonova tomonidan ushbu tanlovga taqdim etgan loyihasi to‘g‘risidagi to‘liq ma’lumot institut iqtidorli talabalariga namoyish etildi. Seminar-treningda “Mirzo Ulug‘bek vorislari” tanlovining shartlari, loyiha topshirish tartibi to‘g‘risida  batafsil ma’lumot berildi.

Cеминар-тренинг с победительницей республиканского конкурса 2023 года Севинч Икрамжоновой «Наследники Мирзо Улугбека»
26 января 2024 года по инициативе отдела Организации научно-исследовательской деятельности одаренных студентов Ташкентского финансового института был организован семинар-тренинг с победительницей республиканского конкурса 2023 года Севинч Икрамжоновой «Наследники Мирзо Улугбека». С.Икрамжонова дала информацию о своем проекте с которым она участвовала в данном конкурсе.
На семинаре-тренинге была представлена подробная информация об условиях конкурса «Наследники Мирзо Улугбека», а также порядок подачи проекта.