“Yong‘in xavfsizligi oyligi” dorasida profilaktik tadbir
Toshkent moliya instituti Bank ishi fakultetida Toshkent shahar Yong‘in xavfsizligi bosh boshqarmasi Yunusobod tuman bo‘limi bilan hamkorlikda “Yong‘in xavfsizligi oyligi” dorasida profilaktik tadbir bo‘lib o‘tdi.
Tadbirga Toshkent shahar Yong‘in xavfsizligi bosh boshqarmasi Yunusobod tumani boshlig‘ining o‘rinbosari podpolkovnik B.S.Samigov, institut murabbiylar kengashi raisi U.Rajabov, institut mehnat va fuqaro muxofazasi bo‘lim boshlig‘i M.Yuldasheva hamda Bank ishi fakulteti dekani R.Saidov va Bank ishi fakulteti murabbiylari va talabalari ishtirok etishdi.
Tadbirdan ko‘zlangan asosiy maqsad talabalarni “Yong‘in xavfsizligi oyligi” tadbirlarida faol ishtirok etishga undash, shuningdek yong‘in xavfsizligi qoidalariga har doim amal qilishlari lozimligini tushuntirishga qaratildi.

A preventive event within the “Month of Fire Safety”
A preventive event within the “Month of Fire Safety” was held in cooperation of Banking Faculty of Tashkent Institute of Finance with Department of Fire Safety in Yunusabad District of Tashkent.
The Deputy Chief of the Department of Fire Safety in Yunusabad District of Tashkent, Lieutenant-Сolonel B.S.Samigov, Chairman of the Institute's Board of Supervisors U.Rajabov, Head of the Department of Labor and Civil Protection M.Yuldasheva, Dean of Banking Faculty R.Saidov, teachers and students of Banking Faculty participated in this event.
The main purpose of the event was to encourage students to participate actively in “Month of Fire Safety” events and to follow fire safety regulations.